Studniówki Oferta

Studniówki Oferta


pecjalizujemy się w wykonywaniu wysokiej jakości fotografii oraz filmów ze studniówek. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, oryginalną formę oraz miły kontakt. Dzięki dużej obsadzie fotografów i operatorów kamer, jesteśmy wstanie obsłużyć nawet największe bale studniówkowe. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że masz do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami!

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Nowoczesną fotografię: proponujemy kompleksową obsługę fotograficzną Waszego balu studniówkowego. W jej ramach możesz liczyć na reportaż z całej uroczystości, nieszablonowe zdjęcia grupowego, ładne portrety a także fotografie indywidualne poszczególnych uczestników wraz z osobami towarzyszącymi, ulubionymi nauczycielami czy przyjaciółmi, wszystko na naszej dedykowanej ściance studniówkowej (Mini Atelier – elegancka ścianka z napisem studniówka, rozstawione na zapleczu podczas zabawy). Wszystko po to, aby możliwie jak najlepiej uwiecznić ten wspaniały i niezapomniany dzień. Do Waszej dyspozycji oddajemy również profesjonalną fotobudkę, którą możemy zainstalować na każdej sali balowej.
Oryginalny film pełen pozytywnych emocji – w ramach tej usługi gwarantujemy Wam rejestrację obrazu i dźwięku w wysokiej jakości. Dzięki temu Wasz film ze studniówki będziecie oglądać z prawdziwą przyjemnością. Film ze studniówki zawiera kompleksowy wideo reportaż z balu studniówkowego (począwszy od uroczystego rozpoczęcia i poloneza poprzez zabawę studniówkową), dodatkowo oddzielnie dynamiczny skrót z poloneza oraz zabawy pod wybraną muzykę.
Dlaczego warto powierzyć nam kompleksową obsługę filmowo-fotograficzną Waszej studniówki?
Zaufało nam już wielu przyszłych maturzystów. Nasze filmy i fotografie cieszą się dużym powodzeniem ponieważ gwarantujemy Wam coś więcej niż tylko zdjęcia. To wspomnienia, które zamknięte są w niewielkiej formie artystycznej. Ich oglądanie każdorazowo uwalnia pozytywne emocje i ogromny sentyment.

NIE CZEKAJ NA OSTATNIĄ CHWILĘ !!! ZADZWOŃ DO NAS JUŻ DZISIAJ I ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN.

REZERWACJA TERMINU po podpisaniu umowy.

Realizujemy śluby i studniówki na 1 , 2 i 3 operatorów tak samo zdjęcia

do wyceny poproszę o informację:
1) ilość uczniów (i łącznie z osobami towarzyszącymi) ,
2) Lokalizację.
3) Realizacja dla Jedna klasa czy więcej
4) Uczniowie z jednej szkoły czy paru ?

Pozostałe nasze uslugi:
- Nowość !!! fotobudka 360
- fotolustro
- namiot podświetlany Led
- ciężki dym
- fotobudka
- napis love
- napis miłość
- wyrzutnie iskier
- złoty tron
- projektor
- bus 7+1 z kierowcą